Де використовуються композитні термоусадочні плівки?
Серед різноманіття поліетиленових плівок завдяки своїй багатофункціональності особливо виділяється термозбіжний матеріал. Його «родзинка» полягає в здатності до зміни власної форми при дії підвищених температур. Охолоджуючись після нагріву, термозбіжна плівка пакувальна набуває обрисів товару, створюючи йому додатковий захист від впливу негативних зовнішніх факторів при транспортуванні, зберіганні, продажу. При цьому термозбіжний пакувальний матеріал прозорий, відрізняється блиском, що створює додаткову привабливість і підвищує затребуваність продукції. Композитні плівки – це багатошаровий матеріал. У кожного шару є свої властивості завдяки добавкам і стабілізаторів.
Основні властивості та відмінності термоусадочних плівок
Одне з основних позитивних якостей термозбіжної плівки – її висока міцність. Разом з тим такий матеріал не деформує продукцію, захищає її не тільки від механічних пошкоджень, але і оберігає поверхню від бруду, пилу, хімічних речовин, пара, вологості. До того ж, незважаючи на свою міцність, пакувальна плівка при спробі розтину досить легко руйнується, що попереджає несанкціонований доступ до вмісту. Є й інші переваги, які спостерігаються при використанні термоусадочних плівок:
- Плівка здатна зберігати свої характеристики при температурних перепадах в межах від +50 до -500С.
- Завдяки незначній вазі композитних плівок вага продукції та її обсяг практично не змінюється, відповідно вдається заощадити на перевезення продукції.
- Термоусадочні матеріали помітно дешевше тари з картону, однак забезпечувана ними захист нітрохи не гірше завдяки щільному обхвату поверхонь.
- Завдяки прозорості плівки товар виглядає більш презентабельно і акуратно.