Як правильно підібрати товщину плівки?
Поліетиленова плівка користується цілком заслуженою популярністю. Її охоче використовують у виробничих секторах і в побуті, з її допомогою проводять будівельні та ремонтні роботи, облаштовують тепличні комплекси, мульчують грунт, захищають вантажі, будівельні матеріали, фасади будівель від негативного атмосферного впливу. Плівка є додатковим захисним шаром під час перевезень продукції, з її допомогою консервують верстати, різне обладнання та незавершені будівельні об'єкти. Продаж плівки оптом, як і її затребуваність обумовлена низкою факторів – низькою вартістю, відмінною еластичністю і гнучкістю, високою міцністю, малою вагою. Ще один важливий показник, який слід враховувати при виборі плівки – її товщина.
Що слід враховувати споживачам
Товщина плівки – та ж щільність, від неї залежить міцність матеріалу та способи його використання. Більш щільну плівку охоче використовують будівельні компанії. У відповідності з товщиною використовувати цей матеріал можуть:
- для упаковки будівельних матеріалів, в тому числі кахельної плитки, пластикового та іншого оздоблювального матеріалу, цегли і інших елементів;
- для облаштування тимчасових будівель, призначених для зберігання інструментів, будівельних матеріалів;
- гідроізоляції фундаменту, перекриттів, утеплення стін, зниження рівня шуму;
- облаштування басейнів, інших гідротехнічних споруд.
Для садівників-любителів достатньої стане товщина плівки в межах від 60 до 100 мкм. Такі матеріали дозволять ефективно вирощувати ранні плоди. Однак при підборі матеріалів для великих господарств з тепличними комплексами товщина не повинна бути менше 100 мкм. Тут роль грає не тільки площа конструкцій, але і можливість застосування покриттів на протязі 2-3 років.