Мульчують плівка для овочів
Мульчують плівка для овочів
Використання поліетиленової плівки мульчі у виробництві фруктів і овочів є звичайною практикою в Україні. Серед культур, для яких вона використовується, - полуниця, кавун, диня, помідори, перець, огірок, кабачок і капуста, брокколі. Успішне застосування вимагає розуміння як використовувати мульчують плівку для овочів, які переваги та недоліки її використання, і які види виробів з мульчі доступні.
Прикладні та культурні системи
Найбільш широко використовуваними і економічними мульчирующими плівками для овочів є чорні поліетиленові плівки з краплинної стрічкою, встановленої під мульчею . Мульчу зазвичай наносять на тракторному мульчують знарядді, який укладає і пластикову стрічку крапельну в грядки, закріплюючи краю грунтом . Важливо, щоб грунт був добре підготовлена перед укладанням мульчирующей плівки для овочів, щоб забезпечити щільну посадку між мульчею і грунтом. Будь-які грудки трави, дерну, бур'янів або грунту ускладнюють правильне внесення. Всі хімікати і більшість добрив повинні застосовуватися під час підготовки до посадки. Залишився добриво можна вносити протягом усього вегетаційного періоду у вигляді розчинної рідини, додається через систему краплинного зрошення з використанням інжектора добрив. Подача добрив через систему крапельного зрошення має вирішальне значення в піщаних грунтах, де будь-яке початкове добриво може вимиватися з кореневої зони рослини. Важливе значення має боротьба із зростанням бур'янів у провулках між мульчированными грядками. Тактика боротьби з цими бур'янами включає в себе скошування, вирощування, використання органічної мульчі, обрізання або використання гербіцидів, схвалених для міжряддя. Бур'яни, що з'являються в посадочних отворів у мульчі, мають бути видалені вручну заздалегідь. Це особливо відноситься до видів виноградних бур'янів, таких як ранкова слава і березка. Мульчують плівка для овочів може бути двічі обрізана, а це означає, що на мульчу можна вирощувати другий урожай після збору першого врожаю. Запліднення для другого врожаю повинно бути застосоване через систему крапельного зрошення.
Переваги і недоліки
Вирощування овочів на чорній мульчі має багато переваг:
-
Температура ґрунту в грядці підвищується, що забезпечує більш швидкий розвиток і більш ранні врожаї навесні і на початку літа.
-
Ріст бур'янів навколо сільськогосподарських культур пригнічений.
-
Посіви містяться в чистоті.
-
Грибкове захворювання запобігає за рахунок зменшення розбризкування ґрунту.
-
Вологість грунту краще зберігається.
-
Ущільнення грунту попереджено.
-
Ерозія і вилуговування зменшені.
Утилизация мульч - одна из самых больших проблем этой технологии. Удаление с полей требует много времени и средств. Полиэтиленовый пластик не подвержен биологическому разложению и не подлежит вторичной переработке. Таким образом, большая часть мульчирующей пленки для овощей либо утилизируется на свалках, либо накапливается. Удаление мульчи в конце сезона требуется сертифицированным органическим производителям. Крім проблеми утилізації, основним недоліком систем мульчування з пластику є початкова вартість спеціалізованого обладнання, в тому числі мульчують аплікатора, мульчирующей і краплинної стрічки, трансплантата і інжектора добрив.
Мульчують плівка для овочів
Найбільш поширені пластикові мульчі - це прості або тиснені чорні поліетиленові плівки завтовшки від 0,3 до 0,6 мкм і шириною 1,2 метра. Чорна мульча підніме температуру грунту від 3 до 5 градусів . Чорний пластик - найменш дорогий варіант, але різні продукти мульчі можуть забезпечити інші властивості:
Прозрачная мульчирующая пленка для овощей
Эти мульчи передают солнечную радиацию в почву и блокируют излучение от побега. Это создает мини-теплицу под мульчей. Температура почвы может быть от 8 до 14 градусов выше, при использовании этого мульчи. Недостатком является то, что прозрачные пластиковые мульчи позволяют свету проникать, что способствует сорняков прорастание и рост. Сорняки в конечном счете разрывают пластмассу и конкурируют с урожаем.
Белая мульчирующая пленка для овощей
Эти мульчи отражают поступающее солнечное излучение. Поэтому почва под белой пленкой будет холоднее по сравнению с голой почвой. Белая мульча обычно используется для осенних культур, когда почва уже теплая во время посадки, и черный пластик может перегреть корни растений.
Цветная мульчирующая пленка для овощей
Красные, синие, оранжевые и желтые мульчи производят отчетливое излучение, которое отражает в навес урожая. Исследование окрашенных мульчи показал противоречивые результаты, однако, они не нашли широкого применения в Украине.
Купити можна в нашому Інтернет магазині , або зателефонувавши за телефоном 0667757739